Siirry sisältöön »
  • suurenna tekstin kokoa
  • Avaa haku

Hyvän elämän puolesta

- Lamminniemen Hyvinvointikeskus

Hyvän elämän puolesta

- Lamminniemen Hyvinvointikeskus

 

Yhteystiedot

Henkilöstö

 

Mailis Salmi
Toimitusjohtaja
(hallinto, talous, sopimusasiat, kiinteistöt, kumppanuudet, media)
puh. 050 577 5773
mailis.salmi@lamminniemi.fi

Anu Kopra
Palvelupäällikkö
puh. 050 462 9449
anu.kopra@lamminniemi.fi

Anu Rasikangas
HR-koordinaattori
puh. 044 2154404
anu.rasinkangas@lamminniemi.fi

Anniina Nokka
Sairaanhoitaja, hoidon tukipalvelut
puh. 044 901 7049
anniina.nokka@lamminniemi.fi

Satu Soina
Vastuuhoitaja (asukas- ja hoitotukiasiat)
Katajakoti
puh. 044 328 2468 (ark. 8-14)
satu.soina@lamminniemi.fi

Maija Heinonen
Vastuuhoitaja (asukas- ja hoitotukiasiat)
Lamminniemikoti
puh. 050 305 7900, arkisin klo 8-14
maija.heinonen@lamminniemi.fi

Karim Lätti
Vastuuhoitaja (asukas- ja hoitotukiasiat)
puh. 044 748 5017 (ark. 8-14)
karim.latti@lamminniemi.fi

Nina Backman-Stenholm
Henkilöstöasiantuntija
puh. 044 493 6707
nina.backman-stenholm@lamminniemi.fi

 
 


Verkkolaskuosoitteet

Otamme vastaan ensisijaisesti  verkkolaskuja. 

Lamminniemen Hyvinvointikeskus Oy (2560530-5)
Verkkolaskutusosoite: 003725605305
Välittäjä: Maventa
Operaattoritunnus: 003721291126

Kiinteistö Oy Someron Lamminniemi (2560532-1)
Verkkolaskutusosoite: 003725605321
Välittäjä: Maventa
Operaattoritunnus: 003721291126

 

Palautteesi tai viestisi

Valitse alta mitä palautteesi koskee? *
 
 
 


Yhteystietosi







Jätä tämä tyhjäksi


 
 

Lounas ja päivällinen

 

Tänään

Broileripyörykät(L) Currykastike (G, L)
Peruna
Lämmin kasvis
Päivällinen: Porkkanaohukkaat (L)
Salaatti, omenakiisseli (L)

 

Koko viikon lounaslista »

 

Sijaintimme

Lamminniemen Hyvinvointikeskus sijaitsee osoitteessa osoitteessa Jänistie 1, 31400 Somero.

Sosiaalihuollon omavalvontasuunnitelma »

 
 
kiwa certified ISO 9001HyvinvointialaOiva
x